Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

VI Leśne Bieganie dla Zdrowia - wyniki

Utworzono dnia 15.05.2022

VI Leśne Bieganie dla Zdrowia - logoKomunikat końcowy z VI Leśnego Biegania dla Zdrowia w Woli

14 maja br. w sobotnie przedpołudnie po raz szósty odbyły się zawody Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli. Wystartowało 132 uczestników na trzech dystansach: w biegu na dystansie - 4,2 km i 10 km oraz marszu Nordic Walking - 4,2 km. Start i meta dla poszczególnych biegów rozpoczynał się i kończył przy wiacie grillowej. Każdy zawodnik po ukończeniu biegu i marszu otrzymał pamiątkowy medal, a najszybsi puchary i nagrody rzeczowe.

Wśród nagrodzonych byli:

KATEGORIA – dziewczęta, rocznik 2005 i młodsi – bieg na dystansie 4 200 m
I miejsce – Gaik Zuzanna z Biegnij Bracie ZTZ Bujaków – 21:24,0
II miejsce – Kukla Zofia z PoWoli do Celu Wola – 24:05,9
III miejsce – Wójcik Paulina z Woli – 26:20,5  

KATEGORIA – kobiety – bieg na dystansie 4 200 m
I miejsce – Gębołyś Beata z Chwalisze Bieruń – 22:05,7   
II miejsce – Dziubaczka Sabina z Chwalisze Bieruń – 25:21,6  
III miejsce – Sajdok Katarzyna z Woli – 25:22,8  

KATEGORIA – kobiety – bieg na dystansie 10 000 m
I miejsce – Ceglarz Joanna z Team Fun Running Piasek – 52:12,1  
II miejsce – Kantorowska Anna z Powoli do Celu Wola – 54:05,2
III miejsce – Partyka Agata z Runaways Międzyrzecze – 55:54,2  

KATEGORIA – kobiety – Nordic Walking na dystansie dystansie 4 200 m
I miejsce – Przybył Elżbieta z Radzionkowa – 29:15,8
II miejsce – Gerle-Kotula Anna z Katowic – 29:24,9  
III miejsce – Różewicz Ewa z Pance Tychy – 29:46,1

KATEGORIA – chłopcy – rocznik 2005 i młodsi, bieg na dystansie 4 200 m
I miejsce – Gabzdyl Patryk z Woli – 16:51,8  
II miejsce – Senkowski Kamil z Brzeszcz – 23:42,8  
III miejsce – Żelech Wojciech z Woli – 23:49,3  

KATEGORIA – mężczyźni – bieg na dystansie 4 200 m
I miejsce – Wojcik Paweł z Zadyszki Oświęcim – 15:15,9  
II miejsce – Skorupa Paweł z Skorupa Sport Tychy – 15:24,0
III miejsce – Bizoń Tomasz z Czorno Linia Lędziny – 15:39,0                                                          

KATEGORIA – mężczyźni – bieg na dystansie 10 000 m
I miejsce – Wieczorek Maciej z Zadyszki Oświęcim – 39:56,0  
II miejsce – Rauer Adam z Mysłowic – 40:35,7
III miejsce – Sambak Tadeusz z Zadyszki Oświęcim – 41:26,2

KATEGORIA – mężczyźni – Nordic Walking na dystansie 4 200 m
I miejsce – Różewicz Dariusz z Pance Tychy – 27:58,8
II miejsce – Stańczyk Andrzej z PoWoli do Celu Wola – 27:58,8
III miejsce – Godzic Dariusz z Frydku – 28:08,8   

KATEGORIA – najszybsza zawodniczka z gminy Miedźna w Biegu na dystansie 10 000 m
Kantorowska Anna z Frydku – 54:05,2

KATEGORIA – najszybszy zawodnik z gminy Miedźna w biegu na dystansie 10 000 m
Malinowski Krzysztof z Gilowic – 42:02,2

Organizatorzy wyłonili również najmłodszą uczestniczkę zawodów w biegu na 4 200 m, którą okazała się czteroletnia Sporysz Olga z Brzeszcz – 50:39,1 natomiast najstarszym zawodnikiem biegającym na 10 000 m był Kopijasz Leonard (ur. 1951) z Brzeszcz – 53:42,6

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZAWODÓW !!!

DZIĘKUJEMY !!!

Dziękujemy również policjantom z KPP w Bieruniu i KPP w Pszczynie oraz strażakom z OSP Miedźna, OSP Gilowice, OSP Góra i OSP Wola za profesjonalne zabezpieczenie zawodów.

Organizatorzy zawodów: GOSiR w Miedźnej z/s w Woli, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli i Marcin Domżoł.

Fotorelację z zawodów można zobaczyć na facebooku Krytej Pływalni w Woli. 

Godziny otwarcia pływalni:
poniedziałek – piątek 7.00 - 22.00
sobota 8.00 - 22.00
niedziela i święta 9.00 - 22.00

Kalendarium

Lipiec 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

logo BeActive
    - AQUA AEROBIK
    - FITNESS
    - PŁYWANIE
    - TENIS ZIEMNY

logo Magurka

logo BS Miedźna

plakat Pływam bez promili

logo Blues Carv